Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o. świadczymy kompleksowe usługi medyczne dzięki którym wyróżnia Nas:

  • wysoko wykwalifikowana kadra medyczna,
  • sprzęt najnowszej generacji
  • oraz unikatowe specjalizacje.

Za cel stawiamy sobie niesienie pomocy lokalnej społeczności poprzez świadczenie usług medycznych na jak najwyższym poziomie.

Gwarancją jakości świadczonych przez nas usług medycznych jest systematycznie wzrastający poziom zaufania Pacjentów.

Rocznie udzielamy około 100 tysięcy porad z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej i specjalistycznej. Liczba osób, która korzystają z Naszych usług, z roku na rok rośnie.

Spełniamy wszelkie normy i wymogi higieniczne stawiane przez dyrektywy Unii Europejskiej oraz SANEPID. Posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością według normy ISO 9001:2008 oraz certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2004.

Prowadzimy jeden z największych w regionie tarnowskim Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, którego funkcjonowanie jest wzorem dla innych tego typu placówek w całej Polsce. Jako jedni z nielicznych w kraju stosujemy ozonoterapię – nowoczesną i całkowicie bezpieczną dla Pacjenta – metodę leczenia trudno gojących się ran, odleżyn czy oparzeń.

Wśród naszych pacjentów dużą renomą ciszy się Poradnia Medycyny Pracy. Pacjenci mogą uzyskać wszelkie uprawnienia oraz zaświadczenia dopuszczające do pracy w postaci badań wstępnych, okresowych oraz dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

Na uwagę zasługuje także Dział Fizjoterapii, który jest miejscem wyposażonym w nowoczesny sprzęt, pozwalający wracać do pełnej sprawności po przebytych urazach.

Pracownie diagnostyczne, wspomagające prace poszczególnych poradni, to na wysokim poziomie wyposażone gabinety, w których na sprzęcie najnowszej generacji jesteśmy w stanie wykonać szereg badań, niezbędnych w diagnostyce wielu chorób.

Nasze Centrum Medyczne to profesjonalne poradnie i pracownie, w których Pacjenci otrzymają pełne spektrum usług medycznych na najwyższym poziomie.