Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Ma on na celu zapobieganie zaburzeniom mięśniowo-szkieletowym związanym z pracą, na które uskarża się 3/5 pracowników w Unii Europejskiej. Do zaburzeń dochodzi często wskutek wykonywania powtarzalnych ruchów rąk i ramion oraz długotrwałego siedzenia. pandemia i praca zdalna  znacznie nasiliły ten problem. Dlatego prezentujemy film, dotyczący ergonomii w pracy i zapobieganiu zaburzeniom.

Przypominamy też, że w Mościckim Centrum Medycznym działa Poradnia Medycyny Pracy. Czas oczekiwania na badania wstępne wynosi obecnie około 10 dni, a same badania można wykonać w ciągu jednego dnia. Zdobyliśmy w tym zakresie spore doświadczenie, ale też zaufanie wielu pracodawców, w tym największej firmy regionu Grupy Azoty. Nasi specjaliści mają uprawnienia do przeprowadzania badań wstępnych, okresowych oraz dla celów sanitarno-epidemiologicznych. Dotyczy to również uczniów, kierowców i osób pracujących na wysokości. Przeprowadzamy także diagnostykę i wydajemy orzeczenia dla osób narażonych na promieniowanie jonizujące oraz ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń. Elastyczne rozwiązania, dostosowane do potrzeb różnych pracodawców sprawiają, że na mocy podpisanych umów Mościckie Centrum Medyczne otacza kompleksową opieką pracowników ponad 600 firm.

Rejestracja na badania w Poradni Medycyny Pracy jest prowadzona w gabinecie nr 217 na II piętrze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00. W godzinach 9:00 do 14:00 można się także zarejestrować, telefonując pod numer: 14 688 05 02. Pod adresem medycynapracy@mcm.net.pl możliwa jest także rejestracja elektroniczna.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content