Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Hipertensjolog to lekarz specjalista, zajmujący się nadciśnieniem tętniczym w zakresie diagnostyki, leczenia i działań profilaktycznych. Powstanie dziedziny jest reakcją na rosnącą liczbę osób cierpiących na tę chorobę. Dlatego cieszymy się, że jest to jedna ze specjalności lekarz Ewy Jasielskiej, która od lipca dołączyła do zespołu Mościckiego Centrum Medycznego. Jest ona także specjalistką chorób wewnętrznych, doświadczonym terapeutą, który wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności, by zapewnić pacjentom wysoką jakość opieki medycznej.

Lek. Ewa Jasielska będzie przyjmować pacjentów w Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej, gdzie udzielać będzie także porad w zakresie opieki koordynowanej. Te wizyty odbywać się będą w ramach świadczeń finansowanych przez NFZ. Ponadto będzie też przyjmować pacjentów w Poradni Kardiologicznej, gdzie wykonywać będzie m. in. echokardiografię, jak również interpretować wyniki takich badań jak holter ciśnieniowy i EKG. W zakresie wizyt w Poradni jak i badań jest także możliwość skorzystania ze świadczeń komercyjnych.  

Nowa specjalistka MCM  przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku. – Rzadko spotyka się lekarza z tak wysokimi kwalifikacjami, wiedzą zawodową, kompetencją w działaniu i bardzo mocno ugruntowaną predyspozycją do wykonywania zawodu. Można tylko życzyć, aby każdy pacjent spotykał na swojej drodze takich lekarzy jak Pani doktor – napisał jeden byłych Pacjentów w opinii wystawionej lekarz Ewie Jasielskiej w popularnym portalu medycznym. Mościckie Centrum Medyczne stawia na rozwój i podnoszenie standardów opieki zdrowotnej. Stąd radość, że do naszego zespołu dołączyła tak kompetentna osoba. Zachęcamy do umawiania się na wizyty i składania deklaracji w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Pytania dotyczące zapisów i dostępnych terminów można kierować do rejestracji Mościckiego Centrum Medycznego tel. 14 688 05 50.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content