Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Rak piersi jest najczęstszym nowotworem, statystycznie schorzenie dosięga co 20 kobietę. Październik to miesiąc profilaktyki raka piersi, dlatego szczególnie teraz warto zadbać o atrybuty kobiecości, przeprowadzając badanie profilaktyczne. Panie w wieku od 50. do 69. lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie wykonywały mammografii mogą to zrobić w Mościckim Centrum Medycznym, w ramach programu Zdrowie Kobiety. Przy okazji także mogą zdobyć kupon na masaż relaksacyjny w Gabinecie Dentystycznym PB Dental.

Zarejestrować się na badanie można telefonując pod numer 882 663 380. Mammografia wykonywana jest od poniedziałku do piątku oraz w jedną sobotę w miesiącu. Po badaniu Pacjentka otrzymuje także specjalny bon. Upoważnia on do skorzystania z masażu relaksacyjnego lub masażu stawów skroniowo-żuchwowych u partnera akcji, propagującego profilaktykę, w Gabinecie PB Dental przy ulicy Krakowskiej 113. Masaż relaksacyjny skupia się na redukowaniu napięć mięśniowych, odprężaniu ciała, zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, eliminowaniu bólu pleców, szyi, karku czy barków, poprawia też krążenia i powoduje wyciszenie emocjonalne. Zaburzenia stawu skroniowo – żuchwowego mogą powodować nieprawidłową ruchomość żuchwy, bóle mięśni odpowiedzialnych za otwieranie i zamykanie ust, ale też bóle głowy i karku oraz dolegliwości bólowe w okolicy ucha. Masaż jest jedną z form terapii tych dolegliwości.

Dodajmy, że w ramach programu profilaktyki raka piersi Siła Kobiety można także skorzystać z bezpłatnych porad informacyjnych, prowadzonych przez technika elektroradiologii. Organizowane są szkolenia edukacyjno-informacyjne, obejmujące edukację prozdrowotną. Ponadto program oferuje działania edukacyjne w zakresie samobadania piersi.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content