Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

To świetna okazja do tego, by bezpłatnie zadbać o swoje zdrowie. Trzeba się jednak pospieszyć, bo tylko do końca czerwca można skorzystać z programu Profilaktyka 40 plus. Jest on dedykowany dla osób, które ukończyły 40 lat. Celem działań jest profilaktyka chorób, które mogą się rozwijać z powodu obniżonej zgłaszalności do lekarzy spowodowanej pandemią koronawirusa.

Dzięki specjalnie dobranemu pakietowi badań laboratoryjnych można oznaczyć tak zwane czynniki ryzyka wielu problemów zdrowotnych. Niektóre choroby cywilizacyjne metaboliczne i układu krążenia, zwłaszcza w początkowym stadium rozwoju, nie dają niepokojących objawów. Badania profilaktyczne pomagają wykryć je wcześnie i uniknąć długotrwałego leczenia, które jest konsekwencją późnej diagnozy.

Program umożliwia sfinansowanie pakietu badań analitycznych, które obejmują  m.in. morfologię krwi, stężenie cholesterolu, ocenę funkcji wątroby.  Aby uzyskać e-skierowanie, należy wypełnić ankietę na swoim koncie IKP albo za pomocą infolinii tel. 22 735 39 53 w godz. 08:00-18:00.  Pacjenci, zainteresowany wykonaniem badań w Mościckim Centrum Medycznym mogą wypełnić ankietę  z Koordynatorem POZ. Z osobą tą można się kontaktować pod numerem telefonu 14 688 05 88 w godz. 08:00 do 10:00 w poniedziałki, czwartki i piątki, oraz w godz. od 12:00 do 13:00 we wtorki i środy

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content