Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Konieczność wypełnienia aniety internetowej utrudnia dostęp do programu kompleksowych  badań części osób powyżej czterdziestego roku życia. Teraz Pacjenci Mościckiego Centrum Medycznego nie mają już tego problemu. Ankietę można bowiem wypełnić także przy wsparciu personelu spółki. Przypomnijmy, że badania są wykonywane w kierunku najczęściej występujących problemów zdrowotnych.

Wciąż można także uzyskać e-skierowanie wypełniając ankietę na swoim Internetowym Koncie Pacjenta albo za pomocą infolinii tel. 22 735 39 53.  Ponadto, aby zwiększyć dostępność badań, poszerzone zostały możliwości kontaktu z Koordynatorem POZ w Mościckim Centrum Medycznym. Obecnie zainteresowani Pacjenci mogą się z nim kontaktować we wszystkie robocze dni tygodnia. Można to zrobić telefonując pod numer 14 688 05 88 w godz. 08:00 do 10:00 w poniedziałki, czwartki i piątki, oraz w godz. od 12:00 do 13:00 we wtorki i środy.

Profilaktyka 40 plus to program badań, z którego skorzystać może każda osoba po 40 roku życia. Ma on zachęcić Pacjentów do zadbania o własne zdrowie. Zawarte w nim badania przeprowadza się u Pacjentów, którzy nie doświadczają objawów chorobowych. Dzięki temu możliwe jest wykrycie licznych schorzeń na wczesnych etapach rozwoju oraz rozpoczęcie  leczenia. Zakres realizowanych badań zależy właśnie od wstępnej kwalifikacji za pomocą ankiety dostępnej w Internetowym Koncie Pacjenta.

Warto podkreślić, że profilaktyka jest szczególnie istotna obecnie, w dobie pandemii koronawirusa. W tym okresie znacząco spadła liczba wykonywanych badań diagnostycznych, co skutkuje słabszą wykrywalnością wielu chorób oraz możliwością ich dalszego postępu, bez postawienia diagnozy.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content