Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Czy wiesz, że regularne badania profilaktyczne mogą uratować życie? Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, Mościckie Centrum Medyczne ma dla Ciebie świetną propozycję! Już 8 marca zapraszamy na specjalną akcję bezpłatnych badań profilaktycznych, która pomoże zatroszczyć się o siebie w skuteczny i kompleksowy sposób. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje i zapisy w Poradni Położniczo-Ginekologicznej na II piętrze lub pod numerem telefonu 14 688 05 10.

Na Panie podczas tego wyjątkowego dnia czeka prawdziwa uczta dla zdrowia.  Już od godziny 7:00 rusza cykl badań analitycznych, które pozwalają na wczesne wykrycie nieprawidłowości. Nie obawiaj się, to naprawdę szybkie i bezbolesne badania, które mogą dać wiele informacji o Twoim zdrowiu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zdrowiu swoich piersi między 8:00 a 9:30 wykonywane będą badania mammograficzne. To jedne z najskuteczniejszych narzędzi wczesnego wykrywania zmian onkologicznych, która dają szansę na skuteczne leczenie. Natomiast więcej o skutecznych metodach samobadania piersi można się będzie dowiedzieć o godz. 14:00. Podczas warsztatów samodzielnej diagnostyki opowiemy, jak prawidłowo wykonywać to badanie i jakie symptomy powinny wzbudzić naszą uwagę.

To jeszcze nie wszystko! W godzinach 14:30-17:00 zapewniamy także możliwość wykonania cytologii. Regularne badania tego rodzaju są kluczowe dla wykrywania raka szyjki macicy we wczesnym stadium. Ponadto także w tych godzinach można będzie wykonać ginekologiczne USG. To ważne narzędzie diagnostyczne w ocenie narządów rodnych pań, które pomaga w wykryciu patologicznych zmian.  Kolejna propozycja to wizyta w Poradni Ginekologiczno-Położniczej u lek. ginekolog Ewy Rytwińskiej.

Pamiętaj – Twoje zdrowie jest najważniejsze. Dlatego nie zwlekaj i zapisz się już dziś na badania profilaktyczne. To tylko kilka godzin, które mogą przynieść wiele spokoju i pewności, że wszystko z Twoim zdrowiem jest w porządku. Do zobaczenia 8 marca w Mościckim Centrum Medycznym.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content