Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Trwa październik miesiąc profilaktyki raka piersi, w którym prowadzimy wzmożoną edukacją prozdrowotną i namawiamy do przeprowadzania badań profilaktycznych. Mamy kolejnego sojusznika w walce o zdrowie Pań, które miały problemy onkologiczne. To zespół Fabryki Piękna w Tarnowie, który proponuje darmowe zabiegi pigmentacji piersi po operacyjnych zabiegach amputacji.

Jeśli Panie zapiszą się na darmowa konsultację w październiku także w innym terminie pigmentacja zostanie wykonana bezpłatnie. Ponadto w październiku zespół Fabryki Piękna proponuje 50% zniżkę na leczenie blizn po operacjach onkologicznych oraz na pigmentację brwi dla osób po leczeniu nowotworów. W tej sprawie należy telefonować pod numer 575 511 900.

A my zgodnie z nazwa programu Siła Kobiety życzymy Paniom wiele siły i przypominamy o badaniach mammograficznych dla Kobiet w wieku od 50. do 69. roku życia, które nie wykonywały tego badania w ciągu ostatnich dwóch lat. By wykonać mammografię w MCM przy ul. Kwiatkowskiego 15 należy telefonować pod numer 882 663 380.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content