Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Od dziś Zakład Opiekuńczo-Leczniczy przyjmuje pierwszych pacjentów w ramach prywatnej opieki długoterminowej.

ZOL rozpoczął swoją działalność w 2007 roku. Do chwili obecnej wszystkie świadczenia finansowane były przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Zdając sobie sprawę, że zapotrzebowanie na opiekę długoterminową jest olbrzymie zapadła decyzja o powiększeniu działalności ZOL-u. Z przyczyn, iż w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia kontraktu na  kolejne łóżka od 01 marca 2018 roku otwiera się na części ZOL-u prywatną opiekę długoterminową.

Dodatkowe pomieszczenia, które zostały wygospodarowane w wyniku remontu zezwolą na przyjęcie dodatkowych 41 osób. Nowo utworzone miejsca pozwolą na pobyt podopiecznych na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie sale wyposażone są w nowe łóżka, materace, wózki, meble. Powstały przestronne łazienki dostosowane dla osób niepełnosprawnych, leżących. Do budynku dobudowana została winda, z której korzystać będą pacjenci potrzebujący konsultacji specjalisty lub wykonania specjalistycznego badania.

Szczegółowe informacje dotyczące umieszczenia osoby wymagającej stałej, długoterminowej opieki proszeni są o kontakt telefoniczny nr 146 880 521.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content