Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Zainteresowane osoby mogą się zaszczepić w Mościckim Centrum Medycznym nową szczepionką przeciw COVID-19. Szczepionka Novawax jest, tak jak poprzednie, dostępna za darmo. Zainteresowanie szczepieniami jest duże. Ministerstwo Zdrowia podkreśla, że to zabezpieczenie przed nowym wariantem koronawirusa.

Wszystkie osoby powyżej 12 r.ż. mogą przyjąć szczepionkę Nuvaxovid firmy Novavax zmodyfikowaną na podwariant koronawirusa XBB.1.5.  Szczepionka przeciw COVID-19 jest dostępna bez recepty, ale ze skierowaniem, które pojawia się w Internetowym Koncie Pacjenta. Skierowania na szczepienie zostały wystawiane automatycznie przez system. Na szczepienie można się zapisać w Mościckim Centrum Medycznym osobiście przy ulicy Kwiatkowskiego 15 lub telefonując pod numer (14) 688 05 07. Możliwa jest także rejestracja za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta albo poprzez e-Rejestrację na stronie pacjent.gov.pl.

Dodajmy, że z dnia na dzień pojawiają się nowe przypadki zachorowań na COVID-19 w naszym kraju. W poprzedniej dobie – jak wynika z danych Ministerstwa Zdrowia – wykonano ponad 730 testów, z czego blisko 200 z wynikiem pozytywnym.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content