Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Schorzenia układu oddechowego to najczęściej pojawiające się stany chorobowe. Problemy tego typy diagnozowane są i leczone w Poradni Pulmonologicznej Mościckiego Centrum Medycznego. Świadczeń udzielają tu lekarze specjaliści pulmonologii Krystyna Rybołowicz-Kułaga oraz Hubert Wnęk. Placówka może się pochwalić dużą dostępnością i krótkimi terminami oczekiwania na wizytę. Rejestracja pod numerem 14 688 05 50.    

Do najczęściej występujących objawów chorób układu oddechowego zaliczyć możemy katar i kaszel. Ponadto pojawia się także ból gardła i charakterystyczna chrypka. Jeśli takie objawy utrzymują się dłużej, niż trzy dni – warto skorzystać z pomocy lekarskiej. Nie powinniśmy także lekceważyć duszności. Mogą być one objawem astmy lub rozedmy płuc. 

Liczba pacjentów borykających się z niewydolnością oddechową rośnie w zatrważającym tempie. Wielu z nich potrzebuje pomocy specjalistów. Jak pokazuje ostatnie zestawienie dostępności  świadczeń, przygotowane przez Dziennik Polski, Poradnia Pulmonologiczna Mościckiego Centrum Medycznego znajduje się w ścisłej czołówce świadczeniodawców. Oznacza to najkrótszy czas oczekiwania na poradę lekarza specjalisty. W praktyce wizyta jest dostępna w ciągu kilku dni od rejestracji. Świadczenia są bezpłatne dla pacjentów. Na mocy podpisanego kontraktu finansuje je Narodowy Fundusz Zdrowia. Do Poradni Pulmonologicznej potrzebnie jest skierowanie, wystawione przez lekarza POZ.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content