Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Ogromnie się cieszymy, że nasze zaangażowanie w opiekę hospicyjną spotyka z tak pozytywnymi opiniami, jaki docierają do nas za pośrednictwem poczty tego profilu. Nawet z najtrudniejszych chwilach takie słowa dodają skrzydeł zespołowi Oddziału Opieki Długoterminowej.

„Jakiś czas temu, całkiem niedawno, musiałam stanąć w obliczu faktu, że dla mojej Najukochańszej Mamusi nie jestem w stanie sama na własną rękę nic zrobić. Nowotwór pojawił się tak nagle i w 5-6  tygodni sprawił, że z kobiety pełnej wigoru i życia moja Mama stała się osobą całkowicie zależną od otoczenia. Rola szpitala dobiegała końca, a ja w domu z dwójką małych dzieci nie byłam w stanie zająć się Mamą. I absolutnie nie dlatego, że nie chciałam ale po prostu nie umiałabym zrobić pewnych rzeczy typu podać leku dożylnie, itp.

W tym właśnie momencie trafiłam na wspaniałą instytucję i niesamowitych ludzi-Tarnowskie Hospicjum w Mościcach oraz całą jego Załogę. Wszyscy, powtarzam wszyscy od samego bardzo wysoko wykwalifikowanego kierownictwa, po personel niższego szczebla. Wszyscy pomocni, ciepli i pełni empatii. Dzięki tym Ludziom i temu Miejscu, moją najdroższa Mama odeszła spokojna, zaopiekowana i bezpieczna. Oby więcej takich miejsc. Dziękuję po raz kolejny, za to, że jesteście. Takie miejsce jest po prostu niezbędne. Proszę by trwało jak najdłużej. K.N.

I jeszcze jedna opinia, tym razem Pani Katarzyny:

Serdeczne podziękowania dla Wszystkich Pracowników Hospicjum  za jakże nieocenioną pomoc i wsparcie w ostatnich tygodniach życia mojego Taty Zbigniewa. Dziękujemy za troskę, cierpliwość i zrozumienie ale przede wszystkim za ciepło i serdeczność. Dziękujemy za to, że mój Tato mógł odejść otoczony empatią innych.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content