Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Diagnostyka, leczenie i profilaktyka chorób zawodowych od lat są mocną stroną Mościckiego Centrum Medycznego. Świadczenia Poradni Medycyny Pracy będą teraz jeszcze łatwiej dostępne. Skrócił się czas oczekiwania na badania, które można przeprowadzić w kilka dni od rejestracji. Po umówieniu się są one wykonywane w jednym dniu. Rejestrować się można telefonując w dni robocze pod numer 14 688 05 02 w godzinach od 9.00 do 14.00 lub mailowo pisząc na adres: medycynapracy@mcm.net.pl, lub poprzez formularz pod adresem https://www.mcm.net.pl/e-rejestracja-medycyna-pracy/

W ciągu wielu lat działalności spółka zdobyła nie tylko ogromne doświadczenie, ale także zaufanie firm, dla których realizuje świadczenia medycyny pracy. Specjaliści Poradni Medycyny Pracy mają wszelkie uprawnienia do przeprowadzania badań wstępnych, okresowych oraz dla celów sanitarno-epidemiologicznych. Dotyczy to również uczniów, kierowców i osób pracujących na wysokości. Przeprowadzają także diagnostykę i wydają orzeczenia dla osób narażonych na promieniowanie jonizujące, a nawet ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń. Indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb różnych pracodawców sprawiają, że na mocy podpisanych umów Mościckie Centrum Medyczne otacza kompleksową opieką pracowników ponad 600 firm.

Przypomnijmy, że w myśl prawa pracodawca nie może pozwolić na wykonywanie obowiązków pracownikowi bez aktualnego orzeczenia lekarskiego, stwierdzającego brak przeciwwskazań do pracy na określonym stanowisku. Od tej reguły nie ma żadnych wyjątków.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content