Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca Państwa do wzięcia udziału w programie Czas na Czyste Powietrze www.czasnaczystepowietrze.pl

Czas na Czyste Powietrze jest programem, zainicjowanym w obszarze zwanym edukacją lekarzy. Jest realizowany ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

Autorzy projektu zaplanowali sporo ciekawych rozwiązań i pomysłów, mających szansę zwiększyć Państwa osobiste zadowolenie z wykonywanego zawodu, który cieszy się nadal wysokim zaufaniem w społeczeństwie, między innymi poprzez możliwość zdobycia dodatkowych punktów ETC.

Jak zdobyć 5 punktów ETC?

Skorzystać z kursu e-learningowego dla lekarzy na stronie https://czasnaczystepowietrze.pl/dla-lekarzy/.

Co można jeszcze zrobić?

Zamówić bezpłatny pakiet materiałów promocyjno-edukacyjnych dla pacjentów i skorzystać z nich w codziennej praktyce. Chętni mogą się ubiegać o tytuł Ambasadora czystego powietrza – szczegóły na stronie.

Widzicie więc Państwo, że aktywność w programie nie zaangażuje Was zbytnio czasowo i organizacyjnie. Korzyści? Wizyty pacjentów u Państwa nie będą miały charakteru jedynie terapeutycznego, lecz też przyczynią się do upowszechniania wiedzy na temat zanieczyszczenia powietrza i ich złego wpływu na zdrowie. Uczestnictwo Państwa w programie to korzyść obopólna.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content