Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Jedną z najczęstszych chorób cywilizacyjnych jest cukrzyca. Jej leczeniem zajmują się lekarze diabetolodzy. W Mościckim Centrum Medycznym jest to teraz łatwiejsze. Do zespołu placówki dołączył sprawdzony specjalista z wieloletnim doświadczeniem lek. Robert Witek.

Jako choroba przewlekła cukrzyca wymaga długiego leczenia. Pomaga to uniknąć jej groźnych konsekwencji, a także poprawić komfort życia chorego. Lekarze diabetolodzy prócz leczenia cukrzycy i jej powikłań prowadzą także terapię innych schorzeń związanych z zaburzeniami glikemii.

Do diabetologa należy się zgłosić, jeżeli rutynowe badanie poziomu cukru we krwi – wykonywane np. podczas badań kontrolnych czy okresowych – daje nieprawidłowe wyniki. Norma stężenia cukru we krwi to od 70 do 99 mg/dl. Jeżeli wynik badania na czczo to od 100 do 125 mg/dl mamy do czynienia ze stanem przedcukrzycowym. Lekarz Robert Witek – specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog przyjmuje pacjentów w MCM w ramach wizyt finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia we czwartki. Do pierwszej wizyty niezbędne jest skierowanie. Telefon do rejestracji to 14 688 05 50.

Przypomnijmy, że w Poradni Diabetologicznej Mościckiego Centrum Medycznego porad, zarówno finansowanych przez NFZ, jak i na zasadach komercyjnych, udzielają także lekarz diabetolog Irena Knapik oraz lekarz diabetolog Monika Kulig.  

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content