Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Promieniowanie odkryte w 1895 roku przez niemieckiego fizyka Roentgena ma ogromny wpływ na rozwój medycyny. Zdjęcia rentgenowskie, ultrasonografia i wiele innych technik obrazowania medycznego pozwala  „zajrzeć” do wnętrza organizmu bez konieczności przeprowadzania operacji.  Zwiększa to zakres i skuteczność diagnostyki. Aby zapewnić Pacjentom bezpieczną i precyzyjną diagnozę Mościckie Centrum Medyczne systematycznie dokonuje zakupów sprzętu najnowszej generacji.

W ostatnich latach nasza pracownia wzbogaciła się o dokładniejszy i bezpieczniejszy mammograf, dzięki któremu walka z rakiem piersi stała się bardziej skuteczna. Na liście nowego sprzętu, który zakupiła spółka jest także ultrasonograf – jeden z najnowocześniejszych w regionie. Ponadto Pacjenci MCM mogą też korzystać z zakupionego niedawno, nowoczesnego cyfrowego aparatu RTG, który – wykonując blisko 10 tys. badań rocznie – gwarantuje bezpieczne dawki promieniowania.  Modernizowany na bieżąco sprzęt komputerowy sprawia, że wyniki naszych badań od dawna są dostępne w formie cyfrowej. Ułatwia to ich przechowywanie i udostępnianie. 

Z okazji święta wszystkim Diagnostom, Radiologom i Technikom Radiologii składamy serdeczne życzenia zadowolenia z pracy, wielu sukcesów, a także wyrażamy podziękowania za wiedzę i profesjonalizm, które ratują zdrowie i życie.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content