Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

To święto obchodzone po to, aby zwiększyć świadomość o przedwczesnych porodach i problemach zdrowotnych dzieci urodzonych wcześniej. Średnio jedno dziecko na dziesięć jest wcześniakiem. Przyczyn takich porodów specjaliści najczęściej dopatrują się w złym stanie zdrowia kobiety. Mogą na to wpływać różnego rodzaju infekcje oraz w historia  wcześniejszych porodów, a także życie w stresie, skażenie środowiska oraz praca fizyczna Pań w ciąży. Podczas ciąży warto być pod opieką cieszącej się zaufaniem Poradni Położniczo-Ginekologicznej. Do takich zapewne należy placówka Mościckiego Centrum Medycznego.  

Poradnia Położniczo-Ginekologiczna MCM cieszy się wśród Pacjentek bardzo dobrą opinią. To  przede wszystkim wynik indywidualnego, niezwykle ciepłego kontaktu z Paniami, które zgłaszają się po poradę. Do dyspozycji  Pacjentek jest dwóch lekarzy i położna. Poradnia pracuje w odnowionych, przyjaznych i nowocześnie urządzonych gabinetach. W ramach Poradni działa także Pracownia Cytologiczna. Tym, co dodatkowo wyróżnia placówkę spośród innych tego typu w regionie są badania USG ciąży i narządów rodnych, wykonywane na nowo zakupionym sprzęcie.

Prócz opieki nad paniami w ciąży Poradnia realizuje także pełny zakres badań ginekologicznych i kompleksowe badania profilaktyczne pacjentek, w tym mammograficzne badania piersi w ramach programu NFZ dla Pań między 50. a 69. rokiem życia. W placówce wykonywane są także badania cytologiczne, w tym w przedziale wieku 25-59 lat, co trzy lata w ramach programu NFZ.

 

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content