Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

W sobotę, 20 listopada wielkie święto czeka tarnowskich kibiców piłki ręcznej. Do naszego miasta przyjedzie zespół osiemnastokrotnego mistrza Polski, Łomża Vive Kielce. W rozpoczynającym się o godz. 17 meczu PGNiG Superligi kielczanie zmierzą się w Arenie Jaskółka Tarnów z Grupą Azoty Unią Tarnów.

Szczepienie przeciw koronawirusowi

Kibice, którzy w dniach 15-20 listopada zaszczepią się przeciw Covid-19, bezpośrednio po szczepieniu otrzymają nieodpłatny bilet na to spotkanie. Akcja dotyczy wyłącznie osób zamieszkałych na terenie Tarnowa.

Od poniedziałku do piątku szczepienia wykonywane będą w Mościckim Centrum Medycznym. W poniedziałek zaszczepić będzie się można w godz. 14-16, we wtorek między godz. 15 a 17, a w środę od godz. 13 do 15 (we wszystkie te dni szczepionką Johnson&Johnson). W czwartek szczepienia prowadzone będą od godz. 13 do 15 (Johnson&Johnson) oraz od godz. 15 do 18 (Pfizer). W piątek między godz. 10 a 12 zaszczepić będzie się można szczepionką Johnson&Johnson, a w godz. 12-18 szczepionką firmy Pfizer.

W dniu meczu, szczepienia preparatem Johnson&Johnson prowadzone będą od godz. 15 do 19 w Arenie Jaskółka Tarnów.

Rejestracji na szczepienia można dokonać na kilka sposobów: poprzez e-rejestrację na pacjent.gov.pl, dzwoniąc na infolinię Narodowego Programu Szczepień (tel. 989) lub kontaktując się bezpośrednio z Mościckim Centrum Medycznym (tel. 14 688-05-07; e-mail: szczepienia@mcm.net.pl.

https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Sport/Darmowy-bilet-za-szczepienie

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content