Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Mościckie Centrum Medyczne sp. z o.o. serdecznie zaprasza na ostatnie bezpłatne szkolenie/praktyki dla opiekunów osób niesamodzielnych, które współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020.

Szkolenia organizowane w ramach projektu „Pomocna dłoń” mają charakter szkoleń otwartych, realizowanych w formie wykładu i ćwiczeń praktycznych w budynku Mościckiego Centrum Medycznego. W trakcie szkolenia opiekunowie zdobywają wiedzę teoretyczną jak i umiejętności praktyczne m.in. w zakresie: sposobów organizowania domowej opieki, pielęgnacji oraz metod rehabilitacji domowej.  

Ostatnie szkolenie zaplanowane jest na 19.06.2021 r., które prowadzone jest przez pielęgniarki i fizjoterapeutów. W harmonogramie szkolenia przewidziany jest lunch i przerwy kawowe.

Mając na uwadze obecną sytuację związaną z epidemią koronawirusa SARS–CoV-2 szkolenia realizowane są przy zachowaniu podwyższonych środków bezpieczeństwa, których celem jest zapewnienie możliwie jak najwyższej ochrony uczestników projektu przed zagrożeniem epidemiologicznym.  

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu mogą kontaktować się z Liderem Projektu, Mościckim Centrum Medycznym sp. z o.o. ul. Kwiatkowskiego 15, II Piętro, 33-101 Tarnów, telefonicznie 14 68 80 523 lub 14 68 80 599 lub elektronicznie pomocnadlon@mcm.net.pl. Więcej informacji nt. projektu znajduję się na stronie internetowej https://www.mcm.net.pl/pomocnadlon2 

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content