Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Mościckie Centrum Medyczne sp. z o.o. realizuje świadczenia w ramach Poradni Pulmonologicznej, która zajmuje się diagnozowaniem, zapobieganiem oraz leczeniem chorób układu oddechowego u pacjentów powyżej 18 roku życia w ramach umowy z NFZ oraz wizyt prywatnych.

Aby skorzystać ze świadczeń poradni pulmonologicznej, należy udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza specjalisty po skierowanie. Świadczenia udzielane są przez lek. med. Krystynę Rybołowicz-Kułaga. Poradnia Pulmonologiczna czynna jest trzy dni w tygodniu a pacjenci umawiani są na dane świadczenia bez kolejki z dnia na dzień.

W ramach wizyt udzielanych w poradni istnieje możliwość przeprowadzenia spirometrii, która mierzy objętość i pojemność płuc oraz przepływy powietrza, znajdującego się w płucach i oskrzelach w różnych fazach cyklu oddechowego. Badanie przebiega bezboleśnie, bezinwazyjnie i trwa kilka minut.

Jednocześnie informujemy, iż w związku z epidemią koronawirusa SARS–CoV-2 wszystkie świadczenia realizowane są przy zachowaniu podwyższonych środków bezpieczeństwa, których celem jest zapewnienie możliwie jak najwyższej ochrony pacjentów przed zagrożeniem epidemiologicznym.

Więcej informacji dotyczących Poradni Pulmonologicznej można uzyskać osobiście w rejestracji Mościckiego Centrum Medycznego sp. z o.o. ul. E. Kwiatkowskiego 15, 33-101 Tarnów lub telefonicznie 14 68 80 551 lub 14 68 80 550.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content