Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Parking tylko dla pacjentów

Dobra wiadomość dla pacjentów Mościckiego Centrum Medycznego! Parking przed przychodnią dostępny jest tylko i wyłącznie dla pacjentów, interesariuszy i pracowników MCM. To ważna zmiana, zdecydowanie podnosząca komfort osób korzystających z usług placówki. Parking oczywiście pozostaje darmowy.

 

Problem z parkowaniem przed MCM nie jest nowy, jednak, jak dotąd nie było pomysłu na jego rozwiązanie. Sam parking nie jest duży, a dodatkowo zwyczajowo korzystali z niego uczniowie okolicznych szkół oraz pracownicy pobliskich zakładów i firm. – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pacjentów zdecydowaliśmy się rozwiązać problem parkowania – mówi Jan Musiał, prezes MCM. – Chcemy, by parking służył wyłącznie osobom korzystającym z usług naszej placówki oraz naszym pracownikom.

W związku z tym wjazd na parking ogranicza szlaban otwierany na fotokomórkę. Aby opuścić parking i otworzyć szlaban, konieczne jest użycie specjalnych żetonów. Żetony otrzymują pacjenci MCM w rejestracji po skorzystaniu z usług przychodni, czy też klienci placówki po załatwieniu spraw.

– Parking w nowej formule działa zaledwie od kilku dni, ale już widać dużą rotację. I mimo, że część parkingu jest chwilowo zajęta przez firmę remontującą naszą przychodnię, są wolne miejsca! – mówi prezes Musiał.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content