Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Mościckie Centrum Medyczne zawarło umowę w sprawie badań uczniów i studentów. Dlatego słuchacze Akademii Nauk Stosowanych, jak i uczniowie szkół ponadpodstawowych, którzy w trakcie praktycznej nauki zawodu są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych mogą być bezpłatnie przebadani w Przychodni Medycyny Pracy MCM.

Podstawę do wykonania badań stanowi skierowanie, wystawione przez szkołę lub uczelnię, opatrzone pieczątką i podpisem osoby kierującej. Zakres postępowania obejmuje także niezbędną diagnostykę dodatkową oraz konsultacje specjalistyczne, wynikające z zagrożeń, występujących w miejscach odbywania praktycznej nauki zawodu.

Rejestracja na badania w Poradni Medycyny Pracy jest prowadzona w gabinecie nr 217 na II piętrze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00. Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 14:00 można się także zarejestrować telefonując pod numer: 14 688 05 02. Pod adresem medycynapracy@mcm.net.pl możliwa jest także rejestracja elektroniczna.

Dodajmy, że w najbliższy piątek 9.09.2022 Poradnia Medyny Pracy będzie nieczynna.

 

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content