Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

W sytuacji utraty zębów naturalnych lub po ich uszkodzeniu leczenie protetyczne staje się niezbędne dla utrzymania promiennego uśmiechu. To właśnie protetyka daje ogromne możliwości, wiernie imitując naturalne zęby Pacjenta. Są one narażone na działanie szeregu szkodliwych czynników, które mają duży wpływ, zarówno na strukturę, budowę, a w rezultacie także ilość uzębienia. Nawet pojedyncze braki mogą spowodować niekorzystne i nieodwracalne konsekwencje dla całego układu zębowo-szczękowo-twarzowego.  Z upływem czasu pojawiają się dolegliwości bólowe ze strony stawów skroniowo-żuchwowych, bóle głowy, zwiększona ruchomość i przemieszczanie się zębów. To efekt braku odpowiedniego leczenia protetycznego.

W Poradni realizowane jest uzupełnienie braków zębowych za pomocą protezy całkowitej lub częściowej, tak zwanej osiadającej, z prostymi doginanymi klamrami w zakresie od pięciu brakujących zębów w jednym łuku zębowym.

W Poradni Protetyki Stomatologicznej pracuje lek. dent. Piotr Sowa – specjalista protetyki stomatologicznej. Są tutaj konsultowani i leczeni Pacjenci zgłaszający się lub kierowani przez lekarzy stomatologów.

Ustalenie i odwołanie terminu wizyty odbywa się w rejestracji od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 20:00 pod nr tel. 14 688 05 50.

Lekarz specjalista przeprowadza diagnostykę. Dla każdego Pacjenta opracowywany jest plan leczenia. Gwarantujemy też dobranie najodpowiedniejszych rozwiązań protetycznych.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content