Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Poradnia Chirurgii Ogólnej Mościckiego Centrum Medycznego poszerza zakres  świadczeń. Placówka działająca na zasadach komercyjnych zajmuje się diagnostyką i leczeniem. Teraz będą w niej realizowane także zabiegi chirurgiczne.

Świadczenia realizowane w Poradni Chirurgicznej znacząco skracają czas oczekiwania na wizytę. Zaletą komercyjnych zabiegów jest także to, że Pacjenci nie potrzebują skierowań, aby z nich skorzystać. W celu realizacji nowych świadczeń zakupiony został nowoczesny sprzęt potrzebny do ich wykonywania. Zabiegi wykonuje lekarz Andrzej Martyna – specjalista chirurgii ogólnej. W ramach świadczeń można usuwać zmiany skórne, wykonywać plastykę wrastających paznokci, usuwać zmienione chorobowo paznokcie, a także diagnozować i leczyć choroby chirurgiczne oraz przeprowadzać kwalifikację do zabiegów chirurgicznych, wykonywanych w znieczuleniu ogólnym.

Dodajmy, że Mościckie Centrum Medyczne zabiega o kontrakt na realizację tych świadczeń, aby w przyszłości mogły być one refundowane przez Narodowy  Fundusz Zdrowia. Prócz wizyt prywatnych świadczenia Poradni Chirurgicznej finansowane są także w ramach umów, zawartych z prywatnymi ubezpieczycielami. Mościckie Centrum Medyczne umożliwia pracodawcom wykupowanie firmowych abonamentów. Dzięki temu pracownicy mogą korzystać z opieki specjalistów, a abonent opłacany jest przez pracodawcę.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content