Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Coraz więcej Pacjentów, którzy zaszczepili się przeciwko COVID-19 dwiema dawkami jest już po dawce przypominającej. Nadal wielu z nich zapisuje się na jej przyjęcie. Zainteresowanie jest na tyle duże, że w Mościckim Centrum Medycznym zapadła decyzja o uruchomieniu szczepień także w sobotę 08 stycznia 2022 roku.

W bieżącym tygodniu pozostały jeszcze ostatnie wolne miejsca dla osób, zainteresowanych szczepieniami preparatem firmy Johnson&Johnson.  Na przyjęcie  szczepionki marki Pfizer można się zapisywać na przyszły tydzień. Zrobiło to już ponad 260 osób. Można także wybierać kolejne terminy.  Przypomnijmy, że dla osób powyżej 50. roku życia czas oczekiwania na trzecią dawkę został skrócony z pół roku do pięciu miesięcy. Nadal prowadzona jest także rejestracja na szczepienia pierwszą dawką.

Telefoniczna rejestracja działa w Mościckim Centrum Medycznym pod numerem telefonu 14 688-05-07 . Można się zarejestrować także przesyłając mail na adres: szczepienia@mcm.net.pl. Dodajmy, że obecnie w Tarnowie pełną dawką zaszczepionych zostało 51,3 % mieszkańców. 

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content