Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Świadczenia w ramach NFZ bez kolejki

Mościckie Centrum Medyczne sp. z o.o. realizuje świadczenia protetyczne w ramach umowy  z Narodowym Funduszem Zdrowia. W Poradni Protetyki Stomatologicznej wykonywane są bezpłatnie protezy całkowite, częściowe oraz naprawy protez. Bezpłatne protezy częściowe oraz całkowite może otrzymać pacjent raz na 5 lat, natomiast naprawy protez przysługują pacjentowi raz na 2 lata.  

Poradnia Protetyki Stomatologicznej Mościckiego Centrum Medycznego umożliwia odbudowanie pełnego zgryzu, nawet u pacjentów z całkowitym brakiem uzębienia. Każdy przypadek pacjenta, który zgłasza się do poradni jest inny. W każdej sytuacji wymagana jest jednak współpraca pacjenta z dentystą, a dentysty z technikiem. Lekarz przed rozpoczęciem leczenia protetycznego, podczas wizyty konsultacyjnej przeprowadza szczegółowy wywiad, badanie stomatologiczne oraz omawia oczekiwania pacjenta. 

Korzyści z usług protetycznych to przede wszystkim uzupełnienia protetyczne, które odtwarzają odpowiednie warunki zgryzowe oraz poprawa estetyki zębów. Dzięki temu rozgryzanie i przeżuwanie pokarmów przebiega w prawidłowy sposób co umożliwia, także właściwą pracę całego układu pokarmowego. Każda nawet pojedyncza luka stwarza, bowiem zagrożenie dla sąsiadujących z nią zębów, które mają tendencję do pochylania się, a nawet przesuwania w kierunku wolnej przestrzeni. Uzupełnienia protetyczne pozwalają również na odzyskanie pewności siebie oraz efekt pięknego uśmiechu, które w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.  

Świadczenie protetyczne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w Mościckim Centrum Medycznym realizowane są bez kolejki.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Rejestracji Mościckiego Centrum Medycznego Tarnów, ul. Kwiatkowskiego 15 lub pod numerem telefonu 146 88 05 50.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content