Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Mościckie Centrum Medyczne sp. z o.o. realizuje świadczenia w ramach Poradni Diabetologicznej, która zajmuje się  rozpoznawaniem, profilaktyką i leczeniem cukrzycy oraz zapobieganiem powikłaniom cukrzycy, monitorowaniem stopnia wyrównania cukrzycy. Dodatkowo każdy pacjent przed wizytą w Poradni Diabetologicznej korzysta z darmowych porad dietetyka. Świadczenia realizowane są w ramach umowy z NFZ.

Aby skorzystać ze świadczeń poradni diabetologicznej, należy udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza specjalisty po skierowanie. Świadczenia udzielane są przez lek. med. Irenę Knapik a od 01 marca 2021 r. również przez lek. med. Monikę Kulik. Poradnia Diabetologiczna czynna jest trzy dni w tygodniu a pacjenci pierwszorazowi umawiani są na wizytę już na
8 lutego 2021 r.

Na dzień dzisiejszy zgodnie z „Informatorem o Terminach Leczenia” prowadzonym przez NFZ, placówka Mościckiego Centrum Medycznego jako jedyna w Tarnowie jest w stanie zapewnić pacjentowi wizytę w ciągu tygodnia a inne w ciągu 4 miesięcy.

Jednocześnie informujemy, iż w związku z epidemią koronawirusa SARS–CoV-2 wszystkie świadczenia realizowane są przy zachowaniu podwyższonych środków bezpieczeństwa, których celem jest zapewnienie możliwie jak najwyższej ochrony pacjentów przed zagrożeniem epidemiologicznym.

Więcej informacji dotyczących Poradni Diabetologicznej można uzyskać osobiście w rejestracji Mościckiego Centrum Medycznego sp. z o.o. ul. E. Kwiatkowskiego 15, 33-101 Tarnów lub telefonicznie 14 68 80 551 lub 14 68 80 550.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content