Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Przypominamy, że Mościckie Centrum Medyczne sp. z o.o. realizuje projekt pn. „Pomocna dłoń” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020.

Głównym celem projektu  jest organizowanie opieki nad osobami niesamodzielnymi jak najdłużej w miejscu zamieszkania w otoczeniu rodziny przez funkcjonowanie w latach 2018-2023 ośrodka oferującego kompleksowe wsparcie dla opiekunów i osób niesamodzielnych mieszkających na terenie subregionu tarnowskiego.

Mając na względzie pomoc osobom niesamodzielnym, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy poprzez:

  • dwutygodniowy pobyt w ośrodku osoby niesamodzielnej
  • jednodniowe szkolenia dla opiekunów osób niesamodzielnych

 

To jednak nie wszystko !

Przez 24h/7dni w tygodniu można skontaktować się z całodobowej infolinii 14 68 80 599, gdzie czekają wykwalifikowane pielęgniarki, gotowe udzielić  wskazówek, porad dotyczących opieki nad osobami niesamodzielnymi oraz informacji o możliwościach różnych form wsparcia.

Więcej informacji na temat poszczególnych działań w ramach projektu można uzyskać pod numerem telefonu 146 88 05 99 lub https://www.mcm.net.pl/pomocnadlon.

Jednocześnie informujemy, iż w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 wszystkie formy wsparcia w ramach projektu „Pomocna dłoń” realizowane są przy zachowaniu podwyższonych środków bezpieczeństwa, których celem jest zapewnienie możliwie jak najwyższej ochrony uczestników projektu przed zagrożeniem epidemiologicznym.

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content