Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

REJESTRACJA na I piętrze!

W związku z kolejnym etapem remontu i kompleksową modernizacją Mościckiego Centrum Medycznego, na okres około półtora miesiąca, REJESTRACJA pacjentów zostanie przeniesiona na I piętro przychodni. – Z góry przepraszamy za utrudnienia i prosimy pacjentów o wyrozumiałość oraz cierpliwość – mówi Jan Musiał, prezes MCM. – My ze swej strony dołożymy wszelkich starań, by uciążliwości były jak najmniejsze i skończyły się jak najszybciej.

Podczas kolejnego już etapu remontu MCM rozbudowany i unowocześniony zostanie parter przychodni. Aby móc przeprowadzić niezbędne prace rejestracja musi zostać czasowo przeniesiona na I piętro przychodni. W pomieszczeniu nr 1 będzie znajdować się REJESTRACJA GŁÓWNA oraz PUNKT KSERO natomiast pomieszczenie numer 2 będzie przeznaczone w celu rejestracji pacjentów w ramach PRYWATNYCH UBEZPIECZYCIELI. Nowo oddana winda umożliwi osobom z niepełnosprawnością wjechanie na piętro przychodni. Na parterze MCM bez zmian, funkcjonować będzie rehabilitacja oraz gabinety lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W tym etapie remontu realizowana będzie też adaptacja i remont całej Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dzieci (Pediatrii).

Na początku listopada w celu realizacji ostatniego etapu modernizacji wnętrza MCM zostanie ogłoszony przetarg na poszerzenie korytarza oraz poczekalni w rejonie gabinetów lekarzy POZ. – W konsekwencji przebudowane zostanie całe skrzydło wschodnie na parterze budynku – mówi prezes Musiał. – Ten ostatni już tak poważny etap remontu, powinien zakończyć się w styczniu.

Warto podkreślić, że cały czas trwają prace wykończeniowe Zakładu Opiekuńczo Leczniczego oraz korytarzy i klatki schodowej budynku głównego na I i II piętrze. Równolegle prowadzone są prace nad termomodernizacją budynku, izolacją fundamentów, ociepleniem stropów, elewacją budynku oraz nową klatką schodową.

Zakończona inwestycja umożliwi personelowi placówki udzielanie świadczeń pacjentom w profesjonalnych warunkach na najwyższym poziomie, natomiast dzięki wykonanej termomodernizacji pozwoli obniżyć koszty utrzymania jednostki.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania
Polityka Prywatności

Skip to content