Open/Close Menu Zdrowie to podstawa !

Od 15 września 2020r. Mościckie Centrum Medyczne sp. z o.o. rozpoczęło szczepienia w ramach miejskiego programu szczepień ochronnych przeciw grypie.

Program jest skierowany do osób zameldowanych na terenie miasta Tarnowa, którzy ukończyli 60 rok życia – do ukończenia 74 roku życia. Projekt w całości finansowany jest z budżetu Miasta Tarnowa oraz ze środków Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia.

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie wykonywane są od poniedziałku do piątku w godz. 800-1800 w Mościckim Centrum Medycznym sp. z o.o. przy ul. Kwiatkowskiego 15.

Szczepienia obejmują wizytę kwalifikacyjną u lekarza oraz szczepienie szczepionką VAXIGRIP TETRA. Szczepionki są już dostępne w Mościckim Centrum Medycznym sp. z o.o. Ilość szczepionek jest ograniczona.

Do szczepienia należy zgłaszać się z dowodem osobistym do rejestracji Mościckiego Centrum Medycznego sp. z o.o. (parter, nr tel. 14 68 80 550 lub 14 68 80 551).

Wszystkim osobom w wieku powyżej 75 r. ż., przysługuje bezpłatne szczepienie przeciwko grypie szczepionką VAXIGRIP TETRA. W tym celu należy skontaktować się ze swoim lekarzem POZ w celu otrzymania recepty na bezpłatną szczepionkę. Szczepionkę przeciwko grypie można odebrać w aptece na podstawie otrzymanej recepty.

CategoryAktualności

2016 © Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Realizacja: Daniel Kania

Skip to content