MOŚCICKIE CENTRUM MEDYCZNE - Zdrowie to podstawa!

Tekst alternatywnyMościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o. ma już ponad półwieczną tradycję. Początkowo rozwijaliśmy się w cieniu tarnowskich Zakładów Azotowych. Jednak już od ponad dziesięciu lat świadczymy kompleksowe usługi medyczne dla wszystkich Mieszkańców naszego regionu.

Na tle innych placówek medycznych wyróżnia nas: wysoko wykwalifikowana kadra medyczna, sprzęt najnowszej generacji oraz unikatowe specjalizacje. Wszystkie gabinety Podstawowej Opieki Zdrowotnej są doskonale wyposażone i klimatyzowane. Zatrudniamy 15 lekarzy z pierwszym i 22 z drugim stopniem specjalizacji. Pacjentami opiekuje się 39 pielęgniarek. Prowadzimy jedyny w regionie tarnowskim Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, którego funkcjonowanie jest wzorem dla innych tego typu placówek w całej Polsce. Jako jedni z nielicznych w kraju stosujemy ozonoterapię - nowoczesną i całkowicie bezpieczną dla Pacjenta - metodę leczenia trudno gojących się ran, odleżyn czy oparzeń.

Gwarancją jakości świadczonych przez nas usług medycznych jest systematycznie wzrastający poziom zaufania Pacjentów. Rocznie udzielamy około 100 tysięcy porad z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej i specjalistycznej. Liczba osób, która leczy się u nas, z roku na rok rośnie. Spełniamy wszelkie normy i wymogi higieniczne stawiane przez dyrektywy Unii Europejskiej oraz SANEPID. Posiadamy certyfikat jakości Det Norske Veritas.

Nasze Centrum Medyczne to profesjonalne poradnie i pracownie, w których nasi Pacjenci otrzymają pełne spektrum usług medycznych na najwyższym poziomie. Prowadzimy największą w regionie Poradnię Medycyny Sportowej oraz Poradnię Medycyny Pracy. Pierwsza z nich cieszy się bardzo dużą renomą wśród sportowców Małopolski, którzy po przebytych urazach mają sposobność powrotu do pełnej sprawności dzięki szybkiej i fachowej diagnostyce, popartej możliwością przeprowadzenia kompleksowej rehabilitacji w naszej przychodni. Z kolei lekarze medycyny pracy - jako jedyni w regionie - posiadają uprawnienia do wystawiania zaświadczeń umożliwiających pracę w warunkach narażenia na promieniowanie jonizujące.

Dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest rosnąca liczba Osób, które nam ufają.

Pracownie, wspomagające prace poszczególnych poradni, to świetnie wyposażone gabinety, w których na sprzęcie najnowszej generacji jesteśmy w stanie wykonać szereg badań, niezbędnych w diagnostyce wielu chorób. Posiadamy między innymi mammograf najnowszej generacji, który przy minimalnej dawce promieniowania jest w stanie wykonać niezwykle dokładne zdjęcie w bardzo wysokiej rozdzielczości. Równie nowoczesnymi są: aparat rentgenowski, audiometr, elektroencefalograf, rektoskop, spirometr oraz ultrasonograf.

Oczkiem w głowie naszej przychodni jest Dział Rehabilitacji, który po remontach i doposażeniu w nowoczesny sprzęt jest miejscem, w którym do pełnej sprawności po przebytych urazach dochodzą między innymi wyczynowi sportowcy. Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o. posiada największą w regionie Pracownię Balneologiczną. Dużym prestiżem cieszy się także Pracownia Cytologii, do której zgłaszają się Pacjentki między innymi z Krakowa i Warszawy.

Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o., ul. Kwiatkowskiego 15, 33-101 Tarnów
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010-2015 www.mcm.net.pl